Historie obviněný sightings

Napsal OKRON (») 2. 3. 2010 v kategorii Loch Ness, přečteno: 1860×
lochness-monster.jpg

Pověsti o netvorovi nebo živobytí zvířete v jezeře jsou prohláseni believers k byli známí pro několik století, ačkoli jiní se ptali správnosti nebo závažnosti takových příběhů, který byl obecně neslýchaný před časnými šedesátými léty když silný “vlna zájmu” v legitimovat třicátá léta Nessie-založená historie začala.

Nejčasnější zpráva je vzata od Život St. Columba Adamnan, zaznamenaný v 6. století. To popíše jak v 565 Columba zachránil život Pict, kdo byl pravděpodobně napadnut netvorem. Adamnan popíše událost takto:

#rquote... (On) zvedl jeho svatou ruku, zatímco celý odpočinek, brethren stejně jako cizinci, byl otupen děsem, a, vzývat jméno boha, tvořil ukládací známku kříže ve vzduchu, a poroučel divokému netvorovi, říkat, “Thou shalt jdou ne další, ani dotýkat se muže; vrátit se nejvyšší rychlostí.” Pak u hlasu svatého, netvor byl vyděšený, a prchl více rychle než jestliže to bylo stáhnuté s lany, ačkoli to jen dostalo se tak blízký Lugne, jak on plaval, to tam nebylo více než délka oštěpu-osazenstva mezi mužem a bestií. Pak brethren vidět, že netvor se vrátil, a to jejich druh Lugne se vrátil k nim ve člunu bezpečný a zdravý, byl udeřen s obdivem, a dával slávu bohu v požehnaném muži. A vyrovnat barbarské pohany, kdo byl přítomný, byl přinucen velikostí tohoto zázraku, který oni sám viděli, zvětšit boha křesťanů”.

Kritici se ptali spolehlivosti Život, si všímat různého příběhu ve kterém Columba zabije divoké prase sílou jeho hlasu osamoceně . Oni také poukážou na to událost je říkána k nastali na řece Ness, ne v jezeře, a ten Adamnan ohlásí Columba setkávat se se a podrobovat si třídil “netvory”, u různých míst ve Skotsku, skrz jeho “život”. Dále, oni poukážou na to Loch Ness netvor má žádný jiný hlášený příklad útočení někoho, a ve skutečnosti je obecně vylíčen jak plachý.

Ředitel sightings

První moderní sightings, který dělal Nessii rozšířený pocit, nastal 2. května 1933. Noviny Inverness kurýr otiskl příběh Mr. a paní Johnová Mackay, kdo údajně viděl “obrovské zvíře se naklánět a vrhat se na povrchu.” Zpráva “netvora” (slovo volené editorem Kurýr) stál se mediální senzací s londýnskými doklady poslat zpravodaje Skotsku a cirkusu dokonce i nabídnout odměnu £20,000 pro zachycení netvora. To bylo v tomto bodě to víra v netvora-obýval Loche Ness nejprve začal nabýt tvar.

Další posedlost Loch Ness netvorem byla vzbuzena fotografií údajně zaujatý chirurgem R.K. Wilson 1. dubna (celý den blázna), 1934, který vypadal, že ukazuje velké zvíře s dlouhým krkem a hlavou zvednutou nad vodou. Dekády pozdnější, 12. března 1994, Christian Spurling přiznal se k mít filmoval fotku poté, co byl najat Denní pošta sledovat Nessii (fotka měla do té doby been tiskl celosvětově jako “absolutní důkaz”). Spurling také řekl ten Dr. Wilson neudělal snímek a jeho jméno bylo jen použité dávat větší ovzduší důvěřivosti.

Mnoho lidí ještě živý dnes prohlásit k viděli netvora, včetně jednoho muže pracovat pro agenturu ochrany, kdo viděl “velmi velké zvíře, pokryl všechny v měřítkách” jít po něm. Muž viděl údajnou netvorovou chvíli potápění blízko středu jezera.

Bezohledně zda něco je vlastně v jezeře, Loch Ness netvor má nějaký mytologický význam k lidem města.

 

OMLOUVÁM SE ZA ŠPATNÝ PŘEKLAD

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
BOB z IP 94.112.19.*** | 3.3.2010 15:46
smilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmile


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel čtyři a deset